Walter Matthau

Walter John Matthow

8,4
4 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Walter Matthau

szczyl

użytkownik usunięty

nie znam go, jakiś stary dziadek to dam mu jeden , bo nie widziałem z nim
żadnego filmu ale umarł dlatego ma taką wysoką ocenę więc ja mu ją troszkę
obniżę, bo nie ma żadnych umiejętności aktorskich.

A skąd wiesz, że nie ma żadnych umiejętności aktorskich skoro nie widziałeś z nim żadnego filmu? Dla mnie jest to nielogiczne, czy ty w ogóle wiesz co piszesz?

szczyl to jesteś Ty..skoro nie widzialeś ŻADNEGO filmu z panem Walterem to taki z ciebie znawca kina jak ze mnie dziewica...otrzyj mleko spod nosa i do książek małolacie

dobrze mówisz zenobiasz to szczyl i tyle ja też daje 1!!!!

eadamiec1

O tu się muszę nie zgodzić...Pan Matthau był bardzo wszechstronnym i utalentowanym aktorem. Nawet w słabych produkcjach typu Denis Rozrabiaka potrafił zachować klasę i ma u mnie wielki szacunek...Pozdrawiam

Fruit_fack

Jeszcze nie zauważyliście, że to żart? Przecież se koleś jaja robi a wy się podniecacie jakby to był jakiś krytyk filmowy...

michalowski2c

Żart? Wow, genialne poczucie humoru. Do cycka, raz!

wlasnie co on robi w top10!!!!!!:?://///

Kolejny kapturek. A może nawet jeszcze kaptura nie nosi - bo szczyl :)

Marna prowokacja. Na top 10 zdecydowanie bardziej zasługuje niż kilka aktorów, którzy tam się znajdują. Ode mnie było by 8-9/10, ale jeżeli istnieje organizacja zaniżająca noty osobą (nie znam - a masz - 1/10) których nie znają, to niech zaistnieje organizacja ZAWYŻAJĄCA noty dobrym aktorom. Ode mnie dycha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones