Walter Matthau

Walter John Matthow

8,4
4 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Walter Matthau

Tom Hanks, Bruce Willis, Marlon Brando, Clint Eastwood, Jim Carrey, Will Smith, Sean Connery, Denzel Washington, Brad Pitt, Russell Crowe, Kevin Spacey, Jason Statham, Woody Allen, Liam Neeson, Patrick Swayze, Jean Reno, Mel Gibson, John Malkovich, Tommy Lee Jones, Leonardo DiCaprio, Vin Diesel. I wielu innych znannych aktorow to macie cos z glowa, zanim bedziecie oceniac to pomysclie co robicie. Zeby byl lepszy od tych najlepszy MARLONA BRANDO, SEANA CONNERY czy CLINTA EASTWOODA to powinniscie sie leczyc.

1910adw1910

Kochany Walter Matthau jest naprawdę wielkim aktorem - nie doceniasz go.


Dla lepszego zapoznania się z postacią Waltera Matthau polecam Ci następujące filmy:

„Promienni chłopcy”, „Kotch”, „Gra w klasy”, „Pierwszy poniedziałek października”, „Sekretne życie amerykańskiej żony”, „Straszne Misie”, „Szczęście Harego”
Po obejrzeniu tych filmów powinieneś zrozumieć co Matthau robi w pierwszej TOP 10.

chryzyp

Vin Diesel, Jim Carrey...?
Kolego nie rozśmieszaj mnie...

Fruit_fack

Diesel to jakis wynalazca silnika czy smar do oski?

1910adw1910

Człowieku! Co to za lista? Bruce Willis, Jason Statham, Vin Diesel? To mają być lepsi aktorzy? Ile masz lat? 13?

1910adw1910

Tak... Dodaj do swojej listy najlepszych aktorów Arnolda Schwarzeneggera, Szeryfa Chudego i Misia Uszatka... Ręce opadają...

Betterfly

Arnold to dobry aktor, nie obrazaj go.

1910adw1910

"Jeśli ten aktor jest lepszy od takich aktorów jak blablabla...."
Bo się rozpłaczę z tego powodu. Nie ma to jak żyć rankingami, żałosne.

APA

Jest znacznie lepszy!

Gdy gra w komedii potrafi rozśmieszyć do łez, zachowując kamienną twarz. ŻADEN AKTOR TEGO NIE POTRAFI!

Gdy gra poważną role potrafi wzruszyć tak, że film pozostaje długo w pamięci.

Oglądałem przeszło 20 filmów z jego udziałem i każda role jest inna: czy tytułowy wzruszający "Kotch"..... czy czy kapitan Red z "Piratów.... Carson Dyle z "Szarady".... albo pan Wilson z "Dennis Rozrabiaka".... Max Goldman w dwóch części "tetryków".... Nat Moyer z "Dziwak z "Dziwak z Central Parku".......... Willy Clark z "Promienni chłopcy"oraz mało znany Henry Graham z "Bogata, wolna i samotna"

A Ci aktorzy, których wymieniłeś... Większość z nich to są aktorzy jednej roli i same porównywanie go z nimi jest nie na miejscu.
Bruce Willis głównie tylko sceny z bronią w ręku, Jim Carrey tylko role komediowe, nie widzę go w poważnej roli..... itd...
Poza tym u każdego z nich znajdziesz w filmografii słabszą role... u Waltera Matthau raczej nie....

Ocena 1/10 hm... BEZ KOMENTARZA. .......................

Moim zdaniem jest lepszy od każdego z aktorów, których wymieniłeś i powinien znajdować się w pierwszej 10.

Nie chodzi mi o jakieś kłótnie, ale naprawdę warto sięgnąć po filmy z jego udziałem.

lukasz78902

Ogladalem rowniez czarno bialy odcinek z serii "Alfred Hitchcock Przedstawia" gdzie gral Walter. Gral tam gliniarza, ktory naduzywal swojej pozycji. I zagral taka parszywa swinie, ze az mnie obrzydzenie zlapalo. A odcinek trwal niewiele ponad 20 minut o ile dobrze pamietam. Odcinek nazywal sie "The Crooked Road". Polecam. Sam aktor jest fantastyczny i dostal ode mnie zasluzone 10\10 za to, ze potrafi WIARYGODNIE wcielic sie w praktycznie kazda role.

Izzy_B

Miło, że jesteśmy zgodni (: W serialu "Alfred Hitchcock Przedstawia" grał podobno w 3 odc. Dzięki za info na pewno go obejrzę.

lukasz78902

Tak :) widzialem tylko ten jeden odcinek Alfreda z nim, pozostalych jeszcze nie. Musze sie za nim rozejrzec. Szkoda, ze nie dostal roli w The Twilight Zone z lat 50-60, ciekaw jestem jak wpasowalby sie w takie paranormalne srodowisko

użytkownik usunięty
1910adw1910

Jeżeli uważasz, że Jason Statham i Vin Diesel są lepszymi aktorami niż Walter Matthau to raczej nie ma co z Tobą dyskutować. Znasz się na kinie jak koń na gwiazdach...


1910adw1910

biedny troliku, nawet nie wiesz co wypociłeś...

1910adw1910

takim osobom powinni z miejsca banować konta na filmwebie...

ale z tym Vinem było śmieszne xD

1910adw1910

Vin Diesel, Patrick Swayze, Bruce Willis, Jason Statham, Mel Gibson, Will Smith, wszyscy obok Malkovicha, Spaceya, Brando nie mogę :D...
Vin Diesel buhahaha :D

1910adw1910

lepszy?
jest nie gorszy od nich a oni od niego :)
choc niektorych aktorow bym nie porownywal ;)
btw
kto lepszy
Johnny Depp czy Al Pacino?
swoja wypowiedz uzasadnij.

shaggus

Oczywiście, że Depp. Nie przypominam sobie - aby Al upolował tak gorące teksańskie ciasteczko jakim jest Amber.

1910adw1910

A ja powiem jeszcze inaczej
On był wyśmienitym aktorem jak i wszyscy lub prawie wszyscy których wymieniłeś!

1910adw1910

HAHAHAHAHAHA. Od wielu z nich na pewno był lepszy. Zresztą kogo obchodzi ten ranking.

użytkownik usunięty
1910adw1910

Od razu widać głupi gnojku że nie znasz się na dobrym kinie,bo oceniając pana Waltera na 1, porównując go z Brando, Eastwoodem i Connerym którzy mogli albo możliwe że byli jego kolegami, lub co gorsza do Stathama i Diesla udowodniłeś tylko że jesteś kretynem i że nie rozumiesz pojęcia prawdziwego kina.

ci dwaj ostatni to debile

1910adw1910

Sam sie lecz.
Kretynie.

użytkownik usunięty
BenAFRO

Dokładnie!

1910adw1910

a Denzel to tylko do reklam pasty do.....butów

użytkownik usunięty
1910adw1910

Jest lepszy od połowy aktorów, których wymieniłeś.

ktorej polowy?

użytkownik usunięty
schiz

Walter jest lepszy od: Bruce Willis, Jim Carrey, Will Smith, Denzel Washington, Brad Pitt, Russell Crowe, Jason Statham, Jean Reno, Mel Gibson, John Malkovich, Leonardo DiCaprio oraz Vin Diesel. Oto i moja połowa.

no teraz wiadomo

1910adw1910

Nie wiem do kogo masz tu pretensje, ale uznanie Diesela, czy Willa Smitha za lepszych aktorów, to chyba jakiś kawał? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones